Teknokent IGSİAD Yönetim Kuruluna Ziyarette bulundu

Teknokent IGSİAD Yönetim Kuruluna Ziyarette bulundu

Teknoket Genel Müdürü Doç. Dr. Erkan POLAT IGSİAD yeni Yönetim Kurulu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, başarılar diledi. Polat, Süleyman Demirel Üniversitesi, Göller Bölgesi Teknokenti ve Isparta’daki işadamları derneklerinin işbirliği içerisinde olması durumunda, Isparta’nın bölgesiyle birlikte daha çabuk kalkınabileceğini söyledi.

SDÜ Teknokent bünyesinde ne tür faaliyetlerin olduğunu, hangi firmaların hangi şartlarla buralarda faaliyet gösterebileceğinin anlatılmasından sonra, sanayici ve işadamlarının nasıl girişimci olacaklarının ve AR-GE çalışmalarını nasıl yapabileceklerinin tartışıldığı toplantıda, SDÜ Göller Bölgesi Teknokenti’nin teknoloji transferi konusunda öncülük etmesi için her türlü çabayı gösterdikleri bilgisi de paylaşıldı.  

igsiad

IGSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan BÜYÜKÇAM ise Sayın Doç. Dr. Erkan POLAT’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, başta üyeleri olmak üzere Isparta iş insanlarını bilgilendirmek için yapılacak her türlü faaliyette memnuniyetle işbirliği içinde olacağını söyledi.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X