TİM, Türkiye’nin “İnovasyon Liderlerini” Belirliyor

TİM’in IMP³rove Academy işbirliğinde düzenlediği ve her yıl Türkiye’nin inovasyon şampiyonlarını belirleyen İnovaLİG programı bu yıl 5. yılına girdi. 2017’de ulaşılan 971 başvuru sayısı ile Türkiye, IMP3rove programına katılımın en yüksek olduğu ülkelerden biri haline gelmeyi başardı. 5 farklı kategoride 2017 yılının şampiyonları, Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle onurlandırdıkları Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası’nda ödüllerini aldı.

 

İnovaLİG’de yer almak isteyen firmalar, herhangi bir ücret ödemeden www.inovalig.com web sitesinden programa ön kayıt yaptırabiliyor. Başvuru yapan firmalar kendilerine gönderilecek anketi dolduruyor.

 

İlk aşama sonucunda, katılımcı her bir firma için yaklaşık 100 sayfalık bir inovasyon raporu hazırlanıyor. 350€ değerinde olan bu rapor, tüm katılımcı firmalara ücretsiz olarak gönderiliyor. 5 farklı kategoride ilk 5 olmak üzere toplamda 25 firma, IMP3rove Academy raporları baz alınarak yarı finallere katılmaya hak kazanıyor. Yarı finalistler, Büyük jüri karşısında 5’er dakikalık, inovasyon yönetimi yaklaşımlarını anlatan sunumlar yapıyor. Bu sunumlar sonucunda her kategoride seçilen ilk 3 firmaya Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası’nda ödülleri takdim ediliyor.

 

İnovaLİG 2018’e www.inovalig.com adresinden ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Kayıt için son tarih 10 Mart 2018

 

Detay Bilgi İçin: info@inovalig.com  Telefon: 0212 454 0618
TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X