OWASP Türkiye Mobil Güvenlik Çalıştayı

OWASP Türkiye Mobil Güvenlik Çalıştayı

OWASP Türkiye Topluluğu tarafından düzenlenen Mobil Güvenlik Çalıştayı 2015, ülkemizde mobil cihaz ve uygulama güvenligi ile ilgili popüler ve anahtar konuların aktarılacağı bir ortam sunmayı amaçlamaktadır.

Bu etkinlige yazılım geliştiricilerinin, bilgi güvenliği profesyonellerinin ve akademisyenlerin katılması hedeflenmektedir. Mobil Güvenlik Çalıştayı kapsamında mobil güvenlik arastırmacıları çalışmalarını ve tecrübelerini paylaşma imkanına sahip olacaklardır.

Etkinlik kapsamında sunum yapmak isteyenlerin çalışmalarını anlatan dokümanı ve kısa özgeçmişlerini board@webguvenligi.org adresine e-posta ile ulaştırmaları gerekmektedir. Gönderilecek dokümanlar PDF formatında olmalıdır ve sunum içerigini detaylı şekilde anlatmalıdır. Çalıştayda yer alacak sunumlar program komitesinin değerlendirilmesi sonucunda belirlenecektir. Çalıştay ile ilgili detaylı bilgi için http://www.webguvenligi.org sitesini ziyaret edebilir; sorularınızı board@webguvenligi.org email adresi üzerinden bize iletebilirsiniz. Kayıt zamanı ileri bir tarihte duyurulacaktır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X