Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi (UNEC) Heyetini Misafir Ettik

Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi (UNEC) Heyetini Misafir Ettik

Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi (UNEC) heyeti; Prof. Dr. Natik AHMEDOV(Matematik Bölüm Başkanı), Doç. Dr. Asiman GULİYEV(Ekonomi Fakültesi Dekanı), Doç. Dr. Tokif OSMANOV(Emteeşünaslık Fakültesi Dekanı), Doç. Dr. Muhammet ALİYEV(İşletme Bölüm Başkanı), Doç. Dr. Valide MEHTİYEVA(Çevre Koruma ve Ekonomisi Bölüm Başkanı) ve Doç. Dr. Gülnare RZAYEVA(Rusça Bölüm Başkanı) Teknokentimiz hakkında bilgi alıp bünyemizde devam eden projeleri yerinde inceleme fırsatı buldular.

gbteknokent

Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. Erkan POLAT tarafından heyete yapılan sunumla ülkemizdeki teknokentler, Ar-Ge yapısı, inovasyon ve teknolojik altyapı ile teknokentimiz konularında bilgilendirmeler yapıldı.

Göller Bölgesi Teknokenti tarafından çalışma alanları ve üniversite sanayi iş birliği hakkında bilgilendirilen heyet ziyaretlerinden ve konuk edilmelerinden duydukları mutluluğu dile getirirken birlikte çalışma yapmak için teknokentimizle olan görüşmelerinin devam edeceğini bildirdi. Heyet ile teknokentimiz arasında ikili işbirliğine geçmek için mutabık kalındı, kendi üniversitelerinde benzer bir bilimsel ekosistemi kurmak için destek talebinde bulundular.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X