Zensoft

Posta Adresi

Süleyman Demirel Ünv. , Doğu Yerleşkesi, Göller Bölgesi Teknokent, Ofis:Zensoft

Telefon

0 246 222 22 77

Fax

0246 211 84 06

Email

info@zensoft.com.tr

Zensoft Hakkında

Zensoft Yazılım A.Ş. 2017 yılı sonlarında Ticari firmaların ihtiyacı olan Muhasebe yazılım ürünleri, Mobil Sektörel çözümler ve bilgi işlem hizmetleri vermek üzere kurulmuş bir firmadır.

Zensoft Yazılım A.Ş. kuruluş yaşı olarak genç bir firma olsa da kurucu ekibinin ticari ve sektörel deneyimi 1996 yılına kadar dayanmaktadır.

Ticari firmaların çok zorlandıkları süreçleri yeni nesil akıllı cihazlar ile kolaylaştıran çalışma politikası ile, süreçleri çok basit ve işlevsel hale getirmekle beraber, ticari firmaların yüksek donanım maliyetlerini ortadan kaldırmayı amaçlamıştır.

Sektörel Yazılım Çözümlerimiz

  1. Mobil320 Mobil Saha Yönetim Uygulaması-  mobil320.com
  2. Mobil320 Üretim Uygulaması –  mobil320.com
  3. Bayi Yönetim ve E-Ticaret Sistemi –  zensoft.com.tr
  4. GastroPOS Cafe Restoran Yönetim Sistemi – gastropos.com.tr
  5. Zen2O Tıbbi Sınai Tüp Takip Uygulaması – zensoft.com.tr
  6. ZenPOS Perakende Barkod Satış Sistemi – mobil320.com

Zensoft yazılım Anonim Şirketi, kurumsal ERP uygulamaları kullanan firmaların ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirmek ve danışmanlık hizmeti sunmak amacıyla 2017 yılında kurulmuştur.

Zensoft yazılım, işletme yönetimi için çözümler sunan bir şirkettir. 2017 yılında kurulan Zensoft, ERP uygulamaları kullanan firmaların ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirir, danışmanlık hizmeti sunar.

Süleyman Demirel Üniversitesi, Göller Bölgesi Teknokentinde yetkin kadrosuyla uygulama geliştiren Zensoft yazılım, çalıştığı iş ortaklarına teknik destek hizmeti de sağlar. Zensoft yazılım, Türkiyenin Lider ERP yazılım firması, Logo Yazılım Anonim Şirketi’nin onaylı ekosistem çözüm ortağıdır.

Zensoft Yazılım, Logo ürünleri ile tam uyumlu çalışan yazılımlar geliştirmektedir. Geliştirdiği, çağdaş, yenilikçi ve çözüm odaklı yazılımlarıyla, masaüstünde ve mobilde ihtiyaca uygun, kullanıcı dostu, kullanışlı, donanım bağımsız hibrit teknoloji alt yapısıyla çalışan çözümler geliştirmeyi hedef edinmiştir.

Teknolojinin vazgeçilmez olduğu günümüzde; Zensoft yazılım, ios, android ve Windows uyumlu yazılımları ile beraber web tabanlı çözümleriyle de, sektörde firmanıza “rekabet üstünlüğü” sağlamak için sizi “birlikte başarmaya” davet ediyor.

Zensoft Yazılım,

– Satış, dağıtım ve depo yönetim süreçlerinde kullanılmak üzere tasarlanan Mobil 320 saha satış yönetimini

– Üretim yapan firmaların, ürün reçetelendirme, üretim ve maliyet yönetimini,

– Cafe, Restoran gibi hizmet sektörünün, iş akışını yönetmek için GastroPOS Cafe Restoran Yönetimini,

– Perakende satış mağazalarının satış ve barkodlama süreçleri için ZenPOS Perakende Satış yönetimini

– Bayi kanalı ile hizmet veren firmaların, kurumsal dönüşüm sürecinde, bayi kanalını daha kolay yönetmek için Zensoft B2B ve E-ticaret çözümünü Ve her tür işletmenin, iş analizi için ihtiyaç duyduğu rapor analiz çözümlerini geliştirmektedir.

Müşterilerinin iş süreçlerini kolaylaştıran, yenilikçi anlayışıyla günün teknolojisine uyumlu çözümler geliştiren, firma odaklı özel proje çözümleri ile terzi işi çözümler sunan Zensoft yazılımın, müşteri odaklı çözümleriyle tanışmakta geç kalmayın! Rekabette geride kalmayın! İşinize bir iyilik yapın! ! Zensoft Yazılımla şimdi tanışın… !

Yunus ZENGİN
Yönetim Kurulu Başkanı
0 554 577 2 775
yunuszengin@zensoft.com.tr
www.zensoft.com.tr